Filizfidanoğlu İnşaat

Doğa ile İç İçe Bir Yaşam İçin Karasu Yazlık Evleri İnceleyin

Doğa ile İç İçe Bir Yaşam İçin Karasu Yazlık Evleri İnceleyin

Şehrin karmaşası içerisinde yaşamaktan yorulan ve yaz aylarında yorgunluğunu doğa ile iç içe bir yaşam sürerek atmak isteyenler için Karasu yazlık evleri enfes fırsatlar sunuyor. Filiz Fidanoğlu İnşaat ayrıcalıkları ile sizlerle buluşan yazlık evleri satın almadan önce ne tür ayrıcalıklara sahip olacağınıza daha yakından göz atmak ister misiniz? Doğal yaşam ve konfor anlamına gelen Filiz Fidanoğlu İnşaat projeleri size harika bir yaşamın kapılarını ardına kadar açacak!

Doğal yaşam alanlarına yakınlığı, deniz ve nehre yürüme mesafesindeki harika konumları ve projelendirme aşamasındaki kusursuz özellikleri ile projelerimizin her birini çok beğeneceksiniz.

Black Sea Port Projesi

Karasu’da satılık yazlık arayışına girmeden evvel beklentilerinizi belirlemek ve buna uygun bir tercihte bulunmaya ne dersiniz? Cevabınız ne olursa olsun Black Sea Port beklentilerinize kusursuz bir şekilde cevap verebilecek! Hem yetişkinler hem de çocuklar için özel olarak dizayn edilmiş havuzu ile yaz sıcaklarını üzerinizden atmanıza olanak sağlayan bu proje çocuk parkı ve özel güvenlik imkânı ile korunaklı bir ev deneyimini yaşamanıza imkân sağlar. Üstelik doğaya adapte edilmiş bir proje olması sayesinde çevre dostu çözümler sunarak yaşamınızı kolaylaştıracak seçenekler vaat eder.

İnci Evler

Doğa manzarası ve lüksü bir arada yaşamak isteyenler için vazgeçilmez projelerden bir tanesi olan İnci Evler; Karasu’da yazlık ev satın almak isteyen hemen herkesin hayallerini süslemeyi başarır. Üstelik yaz aylarının vazgeçilmez deneyimlerinden bir tanesi olan havuz sefasını kaliteli bir şekilde yaşamanıza olanak sağlayacak yapısı ile bu projemiz bir yazlık evden çok daha fazlasını satın almanıza imkân sağlar. Karasu’da bir yazlığınız olsun istiyor ve bunu oldukça uygun bir bütçe ile gerçekleştirmeyi hedefliyorsanız İnci Evler’i incelemeden karar vermeyin!

Elite Life Modern

Otel konforunu kendi yazlık evinizde yaşamak üstelik avantajları doğa ile iç içe bir mekânda hissetmek adına tek yapmanız gereken ne biliyor musunuz? Filiz Fidanoğlu İnşaat tarafından projelendirilen Elite Life Modern yazlık evlerden birini satın almak. Görkemli yüzme havuzu ve diğer yaşam alanları sayesinde size 5 yıldızlı otel konforunu aratmayacak olan bu projemizin birbirinden özel yazlık imkanları sunduğunu aklınızda tutsanız iyi edersiniz. Çünkü Sakarya’nın bu en çok tercih edilen projelerinde yazlık evler hızla tükenirken siz de yatırımınızı yaparak kaliteli bir seçimde bulunmalısınız.

Neden Filiz Fidanoğlu İnşaat?

Karasu’da satılık yazlıklar araştırması yaparken en doğru fiyat ve en uygun ödeme koşulları için ne yapmanız gerektiğini öğrenebildiniz mi? Henüz bir fikir sahibi olmadıysanız sizlere yardımcı olalım! Filiz Fidanoğlu İnşaat olarak faiz ve ekstra ödemelere gerek kalmadan sizlere taksitli yazlık satın alma ayrıcalığı sunuyoruz. Böylelikle siz bütçenize uygun bir yazlık satın alırken sevdiklerinizde yazlıkta vakit geçirmenin ayrıcalıklarını doyasıya hissedebiliyor.

Sakarya’nın en güvenilir ve kaliteli projeleri ile yazlık satın almak isteyenlere ciddi imkanlar sunan firmamızın şu ana kadar başarı ile tamamladığı projeleri incelemek için hafta sonu gerçekleştirdiğimiz turlara katılabilirsiniz. Böylelikle hem satın almayı arzuladığınız evleri yakından görecek hem de satış uzmanlarımızdan bilgi alabileceksiniz. Üstelik bunun için sadece bizimle iletişime geçip tura katılmak istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.