Filizfidanoğlu İnşaat

Elite Life Modern


Proje Hakkında

Elite Life Modern
Sakarya Karasu’nun en değerli lokasyonunda Elite Life Modern’in gelişim aksı üzerinde yer alan Yalı Mahallesinde, insan odaklı ve ergonomik bir anlayışın yanı sıra sürdürülebilir bir yaşam merkezi olarak Filizfidanoğlu İnşaat tarafından hayata geçirildi. Elite Life Modern, yeşili, peyzajı ve sosyal olanakları ile “iyi bir yaşam için” özlem duyulan tüm unsurları tek bir konseptte uyumla bir araya getirdi.

İyi bir yaşam için dört duvardan fazlasını sunana Elite Life Modern, proje alanının %50 den fazlası etkileyici bir doğal peyzaj alanı olarak tasarlandı. Yalı Mahallesinde; Limana, Denize, Alışveriş Merkezine yakın olun spor alanları, yüzme havuzları ve çocuk oyun parkları ile zengin bir sosyal donatı alanına sahip. Otel konseptindeki Elite Life Modern sayesinde Elite Life Modern sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Projede farklı yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlarına hitap eden, 1+1’den 3+1’e kadar değişen farklı daire tipleri bulunmaktadır.

Denizin Kıyısında
Karasu’nun en yeni ve modern semti Elite Life Modern şehrin en önemli noktalarına dakikalar içinde ulaşacaksınız. Kuzey Marmara Otoyoluna en yakın modern yaşam projesi olan Elite Life Modern kendinize ve sevdiklerinize ayırabileceğiniz daha çok zamanınız olacak.

Dev ulaşım projelerinin merkezinde
Mevcut ve planlamakta olan dev ulaşım projelerinin ve Karasu Lima’nın kesişim noktasında yer alan Elite Life Modern’ın yeni kavşak noktası olarak eşsiz bir konuma sahip. Gerek raylı sistem, gerek Liman gerekse karayolunu kullanarak kentin farklı noktalarına rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Karasu’nun en akıllı yatırımı


Karasu ilçe ve çevresinde yapılan, devam eden yatırımlar sayesinde gayrimenkul alanında en çok kazandıran ilçe konumunda yer almaktadır. Değerlenen eşsiz konumdaki projede daire sahibi olmak için acele edin.


Kalite Politikası


Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi, Başlanan her projeyi zamanında,en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı, İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyip uyguluyoruz.


KARASU TANITIM


Yeşilin her tonunu görebileceğiniz ormanları, birbirinden güzel gölleri ve tertemiz havasıyla Karasu, son yıllarda turizm potansiyeli giderek artıran yerlerin başında gelmektedir. Karadeniz’de uzanan 28 kilometrelik sahili ve romatizmal hastalıklara iyi gelen şifalı ince kumu ile Karasu plaji yaz aylarında tatil severlerin uğrak noktasıdır. İstanbul’a yakınlığı ile bilinen Sakarya Karasu hafta sonları binlerce kişiyi ağırlamaktadır. İsterseniz eşsiz denizi, Çam dağı, maden deresi ile Türkiye’nin tek su basar ormanı ile her mevsimin ayrı hissedildiği bir yer, İstanbul’un arka bahçesi olarak adlanrılan Karasu Hafta sonları kafa dinlemek rahatlamak için en kolay ve hızlı gidilecek adreslerden biri çarpık yapılaşma olmaması tercih edilme sebeplerinden biridir yeni yapılan yapılar oldukça modern ve yenilikçi, Filizfidanoğlu İnşaat ile Karasuda kolay ödeme yöntemleri ile ev sahibi olabilirsiniz.


Sosyal İmkanlar


Filizfidanoğlu inşaat olarak sosyal faaliyet alanlarına oldukça önem vermekteyiz nitelikli peyzaj çalışmalarımız konut bakımlarımız spor salonlarımız saunamız 7/24 güvenliğimiz ile sizlere lüks ve güvenli bir yaşam sunuyoruz.