Filizfidanoğlu İnşaat

Four Seasons

FOUR SEASONS

Mevsimin tüm renklerini huzur ve güven ile yaşamak için.
Dört mevsim tatil tadında bir yaşam için daha fazla beklemeyin.
Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projelerinden birisi


Ferah bir yaşam tarzı sunan Four Seasons Karasu’da modern bir mimari, kusursuz bir konforla tasarlanan daireler siz ve sevdiklerinizin mutluluğu için benzersiz bir zevkle dizayn edildi. Asansörlü 1+1 2+1 dairelerden, havuzlu ve doğa manzaralı daireler ile zengin yaşam alanı seçeneklerir sunan Four Seasons, geniş pencere sistemleriyle gün ışığından maksimum seviyede faydalanma imkanı sağlıyor.
Sitemizin diğer siteler’den ayıran en önemli unsur renkleri mimarisi ve peyzajı ile karasudaki tüm yazlık sitlerden eşsizdir lokasyon olarak karasu mavi bayraklı 32 evler plajına 2 adım hastane, avm hemen yanı başınızda
Karasu’da satılık uygun daireler arasında yer alan denize yakın 24 Saat güvenlikli yeşil alanını geniş bahçe kullanım alanları olan geniş balkonlu daireler denince akla gelen bir site olan filizfidanoğlu inşaat four seasons spor salonu ve saunası ile ayrıcalığı hissediceksiniz yaz kış kullanıma uygun olan projemizde kuzey Marmara otoyolunu kullanarak istanbuldan 50 dakika içerisinde evinize ulaşabilirsiniz.
Konumu itibariyle Karasu satılık daire ilanları arasında en üst sıralarda görebileceğiniz bu site istediğiniz zaman havuz başında şezlongunuzda güneşlenip havuzunda serinleyebileceğiniz, peyzajına baktığınız zaman huzur bulacağınız bir projedir.
Karasuda bu tür projelerde benimde bir evim olsun diyorsanız sizi cazip fiyat avantajları ile geniş daire seçenekleri ve yelpazesiyle Ekşioğlu inşaatın yapmış oldu ultra lüks evlerde yaşamaya davet ediyoruz.
Four Seasons
Proje Genel Özellikleri
► Yüzme Havuzu
► Çocuk Havuzları
► Sosyal Faaliyet Alanları
► Yürüyüş Alanları
► Yeşil Alan, Yürüyüş Kortları
► Spor Tesisleri
► Çocuk Parkı
► Yaz/Kış Bekçisi
► 24 Saat Güvenlik
► Süs Havuzları
► Yel Değirmeni
► Kuş Yuvaları