Filizfidanoğlu İnşaat

Hakkımızda

Karasu Satılık Yazlık Filizfidanoğlu İnşaat

Filizfidanoğlu İnşaat 20 yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren, ağırlıklı olarak Sakarya Karasu’da yatırımlar gerçekleştiren kurumsal bir şirkettir. Karasu’da satılık, daire, satılık site ve villa denildiğinde akla gelen öncü firmalardan biri olan Filizfidanoğlu İnşaat kaliteli lüks konut anlayışı ile özellikle tatil bölgelerinde nitelikli inşaat projeleri üretmektedir Ve devam edeceğiz bundan birkaç yıl önce Karasu’ya yaptığımız yatırımlar şu anda ne kadar doğru bir iş yaptığımızı zaten göstermekte site içi havuzlu güvenlikli denize yürüme mesafesinde ve denize sıfır olan birçok projeye imza atmış bulunuyoruz.

 

Karasu Evleri Ve Filizfidanoğlu İnşaat

Projelerimizde geniş metrekare ve aranan kritere göre daireler yapıyoruz, Karasu bundan bir süre önce sadece yaz aylarında yaşanabilecek bir yer olurken şu anda ısıtma olarak doğalgaz geldiği için kış aylarında da Karasu’da Yaşam devam ediyor.

Bölgede yapılan yatırımlar kış aylarında yaşama için sebepleri artırıyor bizde yeni projelerimizin hepsinde ısıtma olarak doğalgaz kullanıyoruz. yani inşa ettiğimiz sitelerde evlerde hem yaz Hem de kış aylarında kalabileceğiniz evler üretiyoruz, bizim için önemli olan ilk şey güvenlik yaptığımız projelerde inşaat kalitesi bizim için listemizin 1. Sırasında yer alır.

KARASU ve çevresi son yıllarda
yerli yatırımcılar kadar yabancı yatırımcılarında gözbebeği haline gelmiş ve
KARASU satılık emlak piyasasında önemli bir yere sahip olmuştur. Bu talepler
doğrultusunda gerçekleşen ciddi yatırımların takipçisi olan FİLİZFİDANOĞLU
İNŞAAT bölgesinde inşaat ve yapı sektörünün liderlerinden biri olarak
müşterilerine, SAKARYA KARASU ADAPAZARI satılık daireler ve lüks villalar
sunmaktadır. Kendine özgü mimari konsepti ve kaliteli yapılarıyla Karasu’da da
lüks daire anlayışına farklı bir soluk kazandırmıştır.

 

FİLİZFİDANOĞLU İNŞAAT MERKEZ OFİS

Karasu Satılık Daire Seçenekleri

Filizfidanoğlu Konakları, Beyzade Tatil Sitesi, Gamze Sitesi, Batıkent, Filizkent, Royal City, NehirKent, Nehirkent Aura, Nehirkent Huzur, Nehirkent Yaşam 1 Nehirkent Yaşam 2, Nehirkent Klas, Nehirkent panorama, River City 1, River City 2, River City 3, Doğa Kent 1, Doğa Kent 2, Doğa Kent 3, Elite Life, Elite Life Neo, Elite Life marine, Elite Life Trend, Edlite Life Gold, Elite Life Platinum, Black Sea Port, Four Seasons, Elite Life Modern, İnci Evler, Elite Life Flora Bunların haricinde Filizfidanoğlu Cadde İş merkezi gibi bir çok yatırım iştiraklarımız bulunmaktadır. Bunların haricinde birçok projemiz mevcuttur. bunların daha ayrıntılı incelemelerini projeler kısmından yapabilirsiniz, Karasu satılık daire ilanları her geçen gün artıyor.

Ve değerleniyor bunun sebebi bölgeye olan talep ve bu talebin karşılanmasında da en büyük rolü oynayan firmalardan bir tanesi olmanın gururunu yaşıyoruz, 

Yılların verdiği tecrübe ve sizden gelen talepleri birleştirdiğimizde ortaya çıkan projelerimizi görebilirsiniz, şirketimiz birçok insanı ev sahibi yapmak için Karasu satılık yazlık almak isteyenler için kendi bünyesinde senet kampanyaları düzenlemektedir.

Krediye ihtiyaç duymadan faizsiz elden senetle yüzde yirmibeşi peşinat vererek daire sahibi olabilirsiniz. peşinatdan sonra geri kalan kısmını değişik vade seçeneklerinde kampanyalara bağlı olarak 24 ay 36 ay gibi yani 3 yıla yakın bir sürede elden senetle ödeyebilirsiniz.

Senetler yüksek geldiği takdirde taksitleri düşürüp geri kalan kısmını toplayıp belirli bir süre sonra ya bir yıl gibi ara ödeme koyma şansınız bulunmakta yani herhangi bir vade farkı ya da faiz ödemeden bir daire sahibi olabilirsiniz.

Karasu satılık yazlık almak isteyenler için cazip imkanlar sunuyor müstakil butik sitelerin yanı sıra büyük siteler bulmakta mümkün 1+1 seçenekleride son yıllarda tercih ediliyor.Karasuda arsa fiyatlarının artması karasuda ucuz yazlıklar bulunmasını zorlaştırmakta Filizfidanoğlu İnşaat olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.Ödeme seçenekleri ile sizlere daha rahat bir plan sunmaya çalışıyoruz bazı projelerde 24 aya varan senet ile satışlar yapıyor ve vade farkı yada faiz uygulamıyoruz

Karasuda satılık yazlık ve Karasu satılık daire almayı düşünen tatilci ve yatırımcılara bölgenin en iyi lokasyonlarında müstakil bahçeli denize sıfır villaları aratmayacak konforda site içi havuzlu yazlık projeler sunmayı hedefliyoruz.uzun yılların bize kattığı deneyim ve tecrübeleri inşa edilen projelerimze görebilirsiniz…

Değişirken Gelişen Sakarya Karasu Sizleri Bekliyor…