Filizfidanoğlu İnşaat

İnci Evler

İnci Evler Karasu Sakarya’da yükseliyor
İnci Evleri projesi Sakarya’nın Karasu ilçesinde hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Filizfidanoğlu İnşaat imzası ile inşa ediliyor. Üç bloktan meydana gelen projede bloklar üçer katlı olarak tasarlandı. İnci Evleri projesi..

İnci Evleri projesi Sakarya’nın Karasu ilçesinde hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Filizfidanoğlu İnşaat imzası ile inşa ediliyor.
Üç bloktan meydana gelen projede bloklar üçer katlı olarak tasarlandı. İnci Evleri projesi bünyesinde 66 konut barındıracak şekilde yaşama kazandırılıyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje alıcıların ilgisini görüyor.
İnci Evleri projesinde konutlar 1+1 2+1 ve 3+1 olarak alıcılarına sunuluyor. Konutların büyüklükleri ise 57 metrekare ile 85 metrekare arasında değişiyor.
3 etapla sınırlı olmayan İnci Evler Filizfidanoğlu’nun yüksek kalite standartları, yenilikçi mimari çizgileriyle adından büyük övgüyle söz ettiren ve satışları hızla tamamlanan İnci serisi, şimdi yeni etaplarıyla büyük bir heyecana daha kapı aralıyor.
Karasu’de yatırımcısına en çok kazandıran projeler olarak yakın tarihimize imza atan İnci serisi, uzun süredir merakla beklenen İnci Evler yine çok değerli ve yeni bir fırsatını daha sizlerle paylaşıyor.
İnci Evler, Karasu’nun en değerli lokasyonlarından, birisinde dönüşümle en hızlı değer artışına sahip Karasu’nun en güzel noktaların’dan birisi olan Samanyolu Caddesi üzerinde hayata geçiyor.
Karasu’nun en değerli ticari alanlarını kapsayacak alışveriş mağazaları, AVM ile yaz kış sinema keyfi için Filizfidanoğlu İnşaat’ın hayata geçtiği Ana Caddeye sadece iki adım mesafede yer alan İnci Evler.
Filizfidanoğlu İnşaat, bugünün en yenilikçi ve sıra dışı bakış açılarıyla geleceğin çizgilerinden ilham alarak tasarlandı. Az katlı Çok farklı yapı kalitesiyle yalınlığın ve minimalist çizgilerin, geçmişin modernizmiyle geleceğin teknolojik hayal gücünü bir araya getirdi. İnci Evler her açıdan mimari yaratıcılığın ve kusursuzluğun etkileyici bir bileşimi.
İnci Evler, sadece bir mühendislik harikası değil; aynı zamanda incelikle kurgulanmış detaylarıyla son derece dinamik ve renkli bir yaşam merkezi.
Site içinde yer alan kafe ve Havuzlar ile en güzel anların tadını artırırken, şehrin en enerjik noktalarına ve Karasu’nun renkli alışveriş dünyasına yakınlığıyla size çok keyifli anlar sunuyor.
İnci Evler Karasu’da sabah işe gitmeden önce açık havuzunuzda yüzebilir, hafta sonu uyandığınızda sahilde yürüyüşe çıkıp güne zinde bir başlangıç yapabilirsiniz.