Filizfidanoğlu İnşaat

River City 2

River City 2 Projemiz Sakarya nehrinin Deniz Buluşma noktası olan yeni mahalle’de yer almaktadır projemiz eşsiz nehir manzarasına sahip olmakla birlikde sakarya nehrine ilk parsel konumdadır.
Yeni Mahalle nehir ve deniz havasını hissedebileceğiniz ender yerler arasında.
Sakarya nehri ve Karadeniz’i buluşturan muhteşem bir doğa harikası olma özelliği taşıyor.
Bölge hafta sonunda hem deniz hem nehir havası arayanların ilk tercihleri arasında. Özellikle bu eşsiz yerde gün batımını izlemek isterseniz nehir ve denizin kesiştiği noktada bulunan köprüye çıkarak doğanın muhteşemliğini doya doya seyredebilirsiniz.

Ayrıca River City Projemiz Türkiyenin en büyük su basar ormanı olan acarlar longozuna 10 dakika uzaklık’tadır.
Karasu’nun en güzel en değerli lokasyonu olan yeni mahalle’de yapımı devam eden yat limanı ile karasu yeni mahalle konut değeri gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.
ALRAWI Eğitim Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi Genel Müdürü Ali Abdullahoğlu farklı alanlarda yatırım yapmak için Karasu’ya geldi. İlk olarak Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu makamında ziyaret eden şirket yetkilileri, ilçenin yapısı ve yaşam tarzıyla ilgili bilgi topladı.
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ise ilçelerinin yatırıma ve gelişmeye açık bir ilçe olduğunu belirterek, “Karasu yatırıma, gelişime ve ilerlemeye açık olan bir ilçe. Yabancı yatırımcıların da gözdesi durumunda olan bir alan. Yatırımcıların Karasu’yu tercih etmeleri de bizleri ayrıca sevindiren bir durum. İlçemizin genç nüfusuna yön verecek çalışmalar başta olmak üzere, sınırlarımıza yapılacak her yatırımın destekçisiyiz. ALRAWI Eğitim Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi gibi büyük bir şirketin bizleri ziyaret edip projelerini açıklaması hem sevindirici hem de heyecanlandırıcı bir durum” dedi.